W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Kariera

Chcesz pracować dla T-Rade? A więc: możesz być młodą mamą i mieć dziecko. Możesz nie mieć nóg i jeździć na wózku inwalidzkim. Możesz też być miss województwa, albo lokalnym sportsmenem. U nas – każdy ma równe szanse. Jeśli jesteś dobrym fachowcem – witamy w zespole!

Pracując w T-Rade, to Ty sam decydujesz kiedy przychodzisz do pracy, kiedy masz przerwę, a kiedy urlop. Co więcej: to Ty decydujesz ile wyniesie Twoja pensja w danym miesiącu. Zbyt miłe, aby było prawdziwe? Niekoniecznie.

T-Rade pomyślał inaczej niż większość firm.: skoro już jesteś dorosły, to sam potrafisz zarządzać swoim czasem. Dlatego pracując dla T-Rade, dostajesz listę zleceń: za wykonanie każdego – jest określona stawka.

T-Rade działa w wielu branżach: oprogramowania, informatyki, marketingu, grafiki, rozrywki, handlu... Dlatego nieustannie potrzebujemy pracowników: zarówno do wykonania prostych prac fizycznych, jak i wysokiej klasy specjalistów. Z jakiej branży? Z każdej! Dla T-Rade pracuje stolarz, ekonomista, krawcowa, copywriter... Jak widzisz, rozpiętość jest dość spora.

Uważasz, że T-Rade to miejsce dla Ciebie? Bardzo nam miło i czekamy na Ciebie! Poniżej masz sporo możliwości kontaktu: skorzystaj z nich według uznania. T-Rade ceni ludzi kreatywnych, więc  im bardziej nas zaskoczysz, tym lepiej!

Skontaktuj się z T-Rade

 

kontakt

T-Rade Polska

tel.: 73 74 73 74 6

(pn - pt: 10:00 - 18:00, so: 10:00 - 14:00)

hello@t-rade.pl

 ul. Tadeusza Kościuszki 2
34-400 Nowy Targ
skr. pocztowa 96

 NIP: PL 735 25 62 479
REGON: 121183550

 

Zamów rozmowę!

Chcesz z nami porozmawiać? A więc zostaw nam swój numer: zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak tylko będziemy mogli!

Select language:

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Napisz do T-Rade:

Przedsiębiorco, e-mail jest po to, aby go używać! A więc pisz do T-Rade'a: składaj nam oferty, pytaj do woli o nasze produkty, złóż śmiało reklamację, albo po prostu nas pochwal za to, że nasze produkty pomogły rozwinąć Twoją firmę! Odpowiemy tak szybko, jak tylko będziemy mogli!
w górę
w dół

logo tr glow

 

SlideBar