W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Działalność charytatywna

T-Rade nie sponsoruje żadnej drużyny sportowej, nie jest sponsorem tytularnym żadnego stadionu, ani nie widać jego logotypu na juwenaliach czy dużych imprezach. W życiu ważne są priorytety, dlatego wolimy pomagać tam, gdzie ta pomoc choć mniej spektakularna, jest bardziej potrzebna. Dlatego pomagamy matkom w walce ze śmiertelną chorobą, a dzieciom, w odzyskaniu „taty który znów jest i nie pije”. Sukces na tym polu niewątpliwie cieszy bardziej, niż kolejny medal sponsorowanej drużyny.

 

Karol – chłopak chory na raka mózgu

W 2016 roku bezinteresownie pomagaliśmy w organizacji koncertu charytatywnego, podczas którego zbierane były fundusze na operację dla Karola. Dzięki uzbieranym podczas m.in. tej imprezy funduszom Karol mógł pojechać na operację do USA.

 

Amazonki: kobiety, które wygrały z własną śmiercią

T-Rade pomógł także Amazonkom. Kim są Amazonki? Kobietami, które pracując, wychowując dzieci i spełniając swoje marzenia, dowiedziały się z dnia na dzień, że muszą zrobić jeszcze jedną ważną rzecz: wygrać z rakiem piersi walkę, o własne życie. W pomoc Amazonkom zaangażował się T-Rade Marketing i T-Rade Informatyka.

 

Młodzi, którzy zapomnieli o korzeniach

Górali zna i ceni każdy w całej Polsce. Ale wśród młodego pokolenia Górali – regionalna tradycja praktycznie całkowicie zanikła. Dlatego T-Rade Polska bezustannie pomaga Związkowi Podhalan w promocji góralskiej kultury w regionie.

 

Uzależnieni, którzy mogą odzyskać szansę na normalne życie

T-Rade pomógł także ośrodkowi BeFree, który daje szansę uzależnionym od alkoholu, leków i narkotyków, na powrót do normalnego życia! Dzięki nam – niewątpliwie kilkoro dzieci znów ma swoich rodziców, którzy byli w stanie zerwać z nałogiem i znów zacząć tworzyć szczęśliwe rodziny.

 

Skontaktuj się z T-Rade

 

kontakt

T-Rade Polska

tel.: 73 74 73 74 6

(pn - pt: 10:00 - 18:00, so: 10:00 - 14:00)

hello@t-rade.pl

 ul. Tadeusza Kościuszki 2
34-400 Nowy Targ
skr. pocztowa 96

 NIP: PL 735 25 62 479
REGON: 121183550

 

Zamów rozmowę!

Chcesz z nami porozmawiać? A więc zostaw nam swój numer: zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak tylko będziemy mogli!

Select language:

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Napisz do T-Rade:

Przedsiębiorco, e-mail jest po to, aby go używać! A więc pisz do T-Rade'a: składaj nam oferty, pytaj do woli o nasze produkty, złóż śmiało reklamację, albo po prostu nas pochwal za to, że nasze produkty pomogły rozwinąć Twoją firmę! Odpowiemy tak szybko, jak tylko będziemy mogli!
w górę
w dół

logo tr glow

 

SlideBar