W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Z usług T-Rade skorzystali:

energy.pngfns.pngkia.pngmm.pngprofi.pngpurina.pngremax.pngrio.pngtvn24.pngtvp.pngwojas.png

Kim jest T-Rade

 

T-Rade od 2010 roku pracuje dla mniejszych przedsiębiorców oraz dużych spółek w Polsce, na Słowacji i w Niemczech. Naszym klientom pomagamy zdobyć ich klientów. Jak?

  • T-Rade Marketing to kompleksowa obsługa Twojej reklamy: od pomysłu na kampanię, aż po dostawę gotowych  produktów.
  • nowoczesne technologie T-Rade Informatyka pozwolą pokazać Cię w internecie, prowadzić sprzedaż w sieci oraz się w niej reklamować. Marka zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych, jest rejestratorem domen oraz dostawcą usług hostingowych.
  • należąca do T-Rade drukarnia Drukarscy.pl to jakość i ceny konkurencyjne we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Od początku 2017 roku T-Rade prowadzi na YouTube kanał T-Rade: $ekrety przedsiębiorców, z którego możesz pozyskać ciekawe informacje z zakresu prowadzenia własnej firmy lub zarządzania spółką prawa handlowego.

 

Skontaktuj się z T-Rade

 

kontakt

T-Rade Polska

tel.: 73 74 73 74 6

(pn - pt: 10:00 - 18:00, so: 10:00 - 14:00)

hello@t-rade.pl

 ul. Tadeusza Kościuszki 2
34-400 Nowy Targ
skr. pocztowa 96

 NIP: PL 735 25 62 479
REGON: 121183550

 

Zamów rozmowę!

Chcesz z nami porozmawiać? A więc zostaw nam swój numer: zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak tylko będziemy mogli!

Select language:

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Napisz do T-Rade:

Przedsiębiorco, e-mail jest po to, aby go używać! A więc pisz do T-Rade'a: składaj nam oferty, pytaj do woli o nasze produkty, złóż śmiało reklamację, albo po prostu nas pochwal za to, że nasze produkty pomogły rozwinąć Twoją firmę! Odpowiemy tak szybko, jak tylko będziemy mogli!
w górę
w dół

logo tr glow

 

SlideBar

logo tr glow

Zarząd T-Rade International 31 lipca 2018 podjął decyzję o zamknięciu firmy T-Rade Polska. Decyzja o zamknięciu T-Rade Polska i obsłudze jej dotychczasowych klientów przez centralę T-Rade International, była podyktowana zrównaniem standardów obsługi i jakości produktów na rynku Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, Wielkiej Brytanii i Federacji Rosyjskiej.

 

Dotychczasowi klienci T-Rade Polska od dnia 22 września 2018 będą obsługiwani przez centralę T-Rade International. Wszystkie wykupione usługi pozostaną aktywne, a loginy i hasła do świadczonych usług niezmienione. Do swojej poczty e-mail i hostingu już teraz możesz zalogować się na stronie www.t-rade.ltd.

 

24 września 2018 T-Rade International przedstawi nową ofertę usług, ujednoliconą pod względem jakościowym i cenowym dla wszystkich rynków, na których działa. Zapraszamy na stronę:

 

 

www.t-rade.ltd