W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Kreacja

kreacja

Kreacja, to w wielkim skrócie pomysł na reklamę. Jakie kształty ma mieć logo? Jakie kolory? Jak ma wyglądać wizualizacja marki i jak brzmieć jej slogan? Jakie ma być hasło reklamowe? Co ma zawierać tekst na ulotce? Jakie zdjęcia dobrać? I jakie emocje odbiorcy tym wyborem osiągnąć?

Właśnie tym zajmuje się T-Rade Marketing: stworzeniem wizerunku marki i tworzeniem kreatywnych reklam. Tak aby zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki i znaleźć dla Ciebie dodatkowych klientów!

Pracujemy zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i dla ogólnopolskich gigantów w branży, od prawie dekady. W tym czasie z naszych kampanii skorzystały setki klientów, a my – dotarliśmy z nimi do milionów konsumentów. Całą ofertę łączy zawsze jedno: pomysłowość projektów, dokładność wykonania i efekt sprzedażowy!

 

Wybrane realizacje:

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Skontaktuj się z T-Rade

 

kontakt

T-Rade Polska

tel.: 73 74 73 74 6

(pn - pt: 10:00 - 18:00, so: 10:00 - 14:00)

hello@t-rade.pl

 ul. Tadeusza Kościuszki 2
34-400 Nowy Targ
skr. pocztowa 96

 NIP: PL 735 25 62 479
REGON: 121183550

 

Zamów rozmowę!

Chcesz z nami porozmawiać? A więc zostaw nam swój numer: zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak tylko będziemy mogli!

Select language:

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Napisz do T-Rade:

Przedsiębiorco, e-mail jest po to, aby go używać! A więc pisz do T-Rade'a: składaj nam oferty, pytaj do woli o nasze produkty, złóż śmiało reklamację, albo po prostu nas pochwal za to, że nasze produkty pomogły rozwinąć Twoją firmę! Odpowiemy tak szybko, jak tylko będziemy mogli!
w górę
w dół

logo tr glow

 

SlideBar